Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys & Juvenile Gi / Infant - White / Infant (10 - 11 yrs) / -34 kg
(Day 1)
3-79
Färdig
Nurassyl Tursynbek
ARMJJ INTERNATIONAL TEAM
Исроил Куватов Scbeybars Vann på Submission - 00:59
Boys & Juvenile Gi / Infant - White / Infant (10 - 11 yrs) / -30 kg
(Day 1)
2-71
Färdig
Erasyl Irmekov
OSS
Vann på Submission - 03:18
Vitalij Gorkovec SATTI LUX STROY AOJ
Boys & Juvenile Gi / Infant - White / Infant (10 - 11 yrs) / -34 kg
(Day 1)
3-80
Färdig
Igor Dzavadov
SATTI LUX STROY AOJ
Vann på Submission - 01:24
Sardar Taushev Qazaqstan Top Team: Kenesary khan
Boys & Juvenile Gi / Infant - White / Infant (10 - 11 yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-66
Färdig
Ali Iminov
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Vann på Submission - 00:58
Umirbekov Ruslan VM brothers jiu-jitsu team
Boys & Juvenile Gi / Infant - White / Infant (10 - 11 yrs) / -42 kg
(Day 1)
4-70
Färdig
Ajbar Esengeldin
SATTI LUX STROY AOJ
Unknown User Satory club Vann på poäng - 04:00
Boys & Juvenile Gi / Infant - White / Infant (10 - 11 yrs) / -30 kg
(Day 1)
2-72
Färdig
Abylaj Kozantaj
ARMJJ INTERNATIONAL TEAM
Vann på poäng - 04:00
Имран Ахмедов Scbeybars
Boys & Juvenile Gi / Infant - White / Infant (10 - 11 yrs) / -42 kg
(Day 1)
4-71
Färdig
Iskenderbuyuk Yildiz
VM brothers jiu-jitsu team
Aliaskar Aitken Yerengaipov Team Vann på Submission - 02:20
Boys & Juvenile Gi / Infant - White / Infant (10 - 11 yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-67
Färdig
Ayat SAUGABAY
Alliance Qazaqstan
Vann på poäng - 04:00
Demirel Bahmanov OSS
Boys & Juvenile Gi / Infant - White / Infant (10 - 11 yrs) / -34 kg
(Day 1)
3-81
Färdig
Tamerlan Bekbolat
Карагандинская Область
Vladimir Kalinskij EsilTopTeam Saruar Boldanov Academy Vann på poäng - 04:00
Boys & Juvenile Gi / Infant - White / Infant (10 - 11 yrs) / -30 kg
(Day 1)
2-73
Färdig
Bolatbek KENZHETAYEV
Yerengaipov Team
Vann på poäng - 04:00
Amir Akhmetov ARMJJ INTERNATIONAL TEAM
Boys & Juvenile Gi / Infant - White / Infant (10 - 11 yrs) / -50+ kg
(Day 1)
1-69
Färdig
Miron Tursunov
RUNNER JJ TEAM
Vann på poäng - 04:00
Ivan Son
Boys & Juvenile Gi / Infant - White / Infant (10 - 11 yrs) / -46 kg
(Day 1)
4-74
Färdig
Asot Sargsan
World Martial Arts Academy
Islam Muratbekov Yerengaipov Team Vann på Submission - 03:27
Boys & Juvenile Gi / Infant - White / Infant (10 - 11 yrs) / -34 kg
(Day 1)
3-82
Färdig
Ramazan Bolat
OSS
Vann på Submission - 02:49
Abylaikhan Kairakbayev Yerengaipov Team
Boys & Juvenile Gi / Infant - White / Infant (10 - 11 yrs) / -42 kg
(Day 1)
4-72
Färdig
Ajbar Esengeldin
SATTI LUX STROY AOJ
Iskenderbuyuk Yildiz VM brothers jiu-jitsu team Vann på poäng - 04:00
Boys & Juvenile Gi / Infant - White / Infant (10 - 11 yrs) / -30 kg
(Day 1)
2-74
Färdig
Erasyl Irmekov
OSS
Abylaj Kozantaj ARMJJ INTERNATIONAL TEAM Vann på poäng - 04:00
Boys & Juvenile Gi / Infant - White / Infant (10 - 11 yrs) / -34 kg
(Day 1)
3-83
Färdig
Исроил Куватов
Scbeybars
Vann på Submission - 02:14
Igor Dzavadov SATTI LUX STROY AOJ
Boys & Juvenile Gi / Infant - Grey / Infant (10 - 11 yrs) / -24 kg
(Day 1)
1-71
Färdig
Altair Mirashev
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Karim Eskendirov SATTI LUX STROY AOJ Vann på poäng - 04:00
Boys & Juvenile Gi / Infant - Grey / Infant (10 - 11 yrs) / -34 kg
(Day 1)
2-77
Färdig
Abdulhadi Taldybai
MARIO BROS KAZAKHSTAN
Vann på poäng - 04:00
Ibragim Akhmetov Mario Bros BJJ Kazakhstan
Boys & Juvenile Gi / Infant - White / Infant (10 - 11 yrs) / -34 kg
(Day 1)
3-84
Färdig
Vladimir Kalinskij
EsilTopTeam Saruar Boldanov Academy
Ramazan Bolat OSS Vann på Submission - 01:01
Boys & Juvenile Gi / Infant - Grey / Infant (10 - 11 yrs) / -27 kg
(Day 1)
3-87
Färdig
Medet Kussainov
ALLIANCE KAZAKHSTAN
Vann på poäng - 04:00
Selim-khan PIRIYEV Qazaqstan Top Team: Kenesary khan
Boys & Juvenile Gi / Infant - White / Infant (10 - 11 yrs) / -42 kg
(Day 1)
4-73
Färdig
Unknown User
Satory club
Vann på poäng - 04:00
Aliaskar Aitken Yerengaipov Team
Boys & Juvenile Gi / Infant - Grey / Infant (10 - 11 yrs) / -30 kg
(Day 1)
1-73
Färdig
Mukhametkali Mukhammediyar
ROLLER
Vann på Submission - 00:25
Timur Fairushin Mario Bros BJJ Kazakhstan
Boys & Juvenile Gi / Infant - White / Infant (10 - 11 yrs) / -46 kg
(Day 1)
4-75
Färdig
Arlan Abdeldinov
ARMJJ INTERNATIONAL TEAM
Nurali Berikhan VM brothers jiu-jitsu team Vann på Submission - 01:23
Boys & Juvenile Gi / Infant - White / Infant (10 - 11 yrs) / -50+ kg
(Day 1)
1-70
Färdig
Miron Tursunov
RUNNER JJ TEAM
Vann på Submission - 03:26
Unknown User Mynya
Boys & Juvenile Gi / Infant - White / Infant (10 - 11 yrs) / -34 kg
(Day 1)
3-85
Färdig
Igor Dzavadov
SATTI LUX STROY AOJ
Vladimir Kalinskij EsilTopTeam Saruar Boldanov Academy Vann på poäng - 04:00
Boys & Juvenile Gi / Infant - White / Infant (10 - 11 yrs) / -46 kg
(Day 1)
4-76
Färdig
Elnur Zhakupov
QostanayQazaq Batyry
Vann på poäng - 04:00
Bekhan Maksutov VM brothers jiu-jitsu team
Boys & Juvenile Gi / Infant - White / Infant (10 - 11 yrs) / -30 kg
(Day 1)
2-75
Färdig
Amir Akhmetov
ARMJJ INTERNATIONAL TEAM
Vann på poäng - 04:00
Erasyl Irmekov OSS
Boys & Juvenile Gi / Infant - White / Infant (10 - 11 yrs) / -34 kg
(Day 1)
3-86
Färdig
Исроил Куватов
Scbeybars
Ramazan Bolat OSS Vann på Submission - 02:23
Boys & Juvenile Gi / Infant - Grey / Infant (10 - 11 yrs) / -24 kg
(Day 1)
1-72
Färdig
Karim Eskendirov
SATTI LUX STROY AOJ
Vann på Submission - 00:28
Unknown User
Boys & Juvenile Gi / Infant - White / Infant (10 - 11 yrs) / -46 kg
(Day 1)
Färdig
Yan Miksha
Aslan Team
Vann på Walkover
Maxim Tkachenko CHECKMAT KAZAKHSTAN
Boys & Juvenile Gi / Infant - White / Infant (10 - 11 yrs) / -30 kg
(Day 1)
2-76
Färdig
Bolatbek KENZHETAYEV
Yerengaipov Team
Vann på Submission - 01:58
Abylaj Kozantaj ARMJJ INTERNATIONAL TEAM
Boys & Juvenile Gi / Infant - White / Infant (10 - 11 yrs) / -46 kg
(Day 1)
4-77
Färdig
Islam Muratbekov
Yerengaipov Team
Nurali Berikhan VM brothers jiu-jitsu team Vann på poäng - 04:00